16.5.2017 16:00 | Sex

Ako som sa vybral na kabaret: Na vlastné telo od nášho čitateľa

Umelecko erotickú kultúru máme radi
Umelecko erotickú kultúru máme radi
Zdroj: Pištík pre Adam.sk
Naše oko nezostalo od smiechu suché, keď nám náš veselý čitateľ poslal svoj kabaretný zážitok z nočnej Bratislavy. Pištík, máš u nás tekutú pochvalu.

Žiarivé, prívetivé, vtipné a dekadentne kultúrne predstavenie Burlesque v Red Cat Cabaret Club som navštívil. Luxusná Lucka Siposová s bezchybným prejavom, šarmom, správnou úrovňou nasadenia a orálnych vstupov (upresňujem len typu slovo a spev) sprevádzala skoro dvojhodinovým predstavením priamo komunikujúc s nami divákmi. Na začiatok vysvetlila, z čoho pochádza slovo „Burlesque“. Prvá myšlienka ako čitateľa Adam.sk bola „nezdržuj a vyzleč sa“, no potom som pochopil, že úroveň podniku kam sa v rifliach nepatrí prísť, je postavená o dosť vyššie.

Začali vystupovať dievčatá, šarmantne sa zbavujúce retro kostýmčekov a masiek, so zapínacími systémami, s ktorými by som veru v spálni nechcel zápasiť. Pre náročnejších treba zdôrazniť, že to končí v bombarďákoch a na cickách s flitrami. Napriek tomu atmosféra je zásadne búrlivá, potlesk a výkriky sú žiadúce, povzbudzujú aj ženy a dievčatá, ktoré na rozdiel od komorných učumených oslintaných striptízových klubov tvoria snáď vyše polovice obecenstva.

Baby sa zjavne tešili z príslušníčok svojho druhu, ktoré sa nehanbia s pár (desiatkami) kíl navyše predstúpiť zvodne pred obecenstvo a predviesť erotickú show! Ešte raz zopakujem tým, ktorí žerú vychrtlé zlostné modeločky, že pred predstavením kabaretu vám odporúčam sa „zosaudkovať“, to jest, pozrieť si film Fotograf o Saudkovi alebo aspoň pár jeho klasických diel, aby ste posunuli svoj vkus smerom na bacuľky rozmerov L, XL až XXL. Inak tí jasne vyhranení riskujete miernu až silnú nevoľnosť po vzhliadnutí na koženými pásikmi zviazané šunky. Napriek tomu, že žiadnu z odvážnych dievčin by som nenazval štíhlou, minimálne dve z vystupujúcich svojím zjavom stisli srdce moje silou nevídanou, a preto vás vyzývam k odvahe.

Ešte by som snáď priblížil, ako som sa k takejto nóbl kultúre dostal. Ako inak vďaka facebooku, zbadal som ta podujatie Prague Burlesque a kúpil lístky. Po rozbitej D1 sa teda dostavili do divadla Ateliér Babylon tri ženy a veselý chlapík s fúzikmi, aby pred vypredanou sálou zohrali dosť mizerné predstavenie, keď 10 minút predstavenia, kde sa komplikovane vyzliekli postupne tri grácie, nasledovala 15 minútová prestávka. To sa zopakovalo štyri krát, pričom ja som bol po druhej pauze nalámaný ako doga. Potom som našiel aj niečo zaujímavé, napríklad ohňovú show, keď si baba zapálila flitre na prsiach a robila s ohníkmi v tme ležaté osmičky. Inak jedna z nich bola aj pekná, jedna vedela tancovať a jedna... bola tučná. Zaujímavé, že dve zručnosti sa nikdy v jednej z nich nestretli. Ešte šťastie, že ja sa s alkoholom zabaviť viem, vďaka tomu som to prežil.

Keď kamoška zahlásila, že bratislavský klub má burlesku lepšiu, povedal som si, veď prečo neotestovať aj domácu kvalitu. Môžem na záver konštatovať, že aspoň v niečom v oblasti erotiky je Bratislava pred Prahou. Bonus takéhoto kultúrneho predstavenia je aj možnosť zobrať svoju priateľku či manželku so sebou, čo do strip klubu by som nerobil, hlavne ak vás tam oslovujú „Ahoj zlatko, rada ťa znova vidím! Taneček na ostro ako minule?“.

Fotogaléria
14
fotiek v galérii
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Red Cat Cabaret Club
Čítajte ďalej