10.5.2018 14:00 | Macho

Motorkári sú na tetovania hrdí: Príbehy našich keriek!

Marek Bajak – Bajo (48), Prešov.
Marek Bajak – Bajo (48), Prešov.
Zdroj: nov
Čo by to bolo za motorkára bez tetovačky? Jazdci na dvojkolesových tátošoch skrášlenie tela milujú.Tetovanie na svojom tele majú od výmyslu sveta podľa toho, k čomu inklinujú.

Niektorí sa tetovačkou snažia ochrániť pred zlými duchmi, iní si dávajú vytetovať nezabudnuteľné spomienky. Všetkých spája to, že sú na výtvory na svojom tele veľmi hrdí. Novému Času prezradili, čo ich tetovačky znamenajú.

Prvá motorka
Martin Vichrest (33), PrešovMám vytetovanú svoju prvú motorku, je to model Harley-Davidson Softail Slim. Je to moja prvá motorka a zároveň najobľúbenejší model. Na­jazdil som na nej desaťtisíce kilometrov po celej Európe. Pripomína mi každý deň, že si vďaka nej plním svoj motorkársky sen.

Mayský kalendár
Marek Bajak – Bajo (48), Prešov
Žil som štyri roky v Južnej Amerike – v Kolumbii. Keď som sa vrátil, tak som si dal urobiť tetovačku ako spomienku na tento kontinent.


Maorijské tetovanie
Viktor Filipovič (35), Medzilaborce


Dal som si vytetovať maorijské tetovanie z Polynézie. Používali ho bojovníci, malo im dodávať odvahu pred bitkou a odháňať zlých duchov. Mne zatiaľ pomáha. Za štyri roky, čo ho mám, som ešte nedostal pokutu.


Láska ku koňom
Dana (45), Krásny Brod


Od detstva mám veľmi rada koníky, tak som si vybrala takúto tému. Zákrok trval 90 minút a prebiehal bez problémov.

Čítajte ďalej