12.5.2018 16:00 | Sex

Erotický príbeh: Príťažlivosť nás dohnala k zakázanému sexu v obchode so zapnutou kamerou

Nevydržali sme to a pomilovali sa na zakázanom mieste. (Ilustračné foto)
Nevydržali sme to a pomilovali sa na zakázanom mieste. (Ilustračné foto)
Zdroj: iStockphoto
S Andrejom sme sa spoznali celkom netradične. Pomáhala som v univerzitnom detskom tábore. Vymýšľali sme drobcom počas prázdnin program, hrali sme sa s nimi a chodili na rôzne prednášky venované deťom.

Ani vo sne by mi nenapadlo, že tam natrafím na niekoho schopného a predsa... Andrej deti fotil a natáčal, aby mali spomienky na tieto dni zvečnené. Čím sme sa videli častejšie, tým boli väčšie aj vzájomné sympatie. Už keď sme sa z diaľky zbadali, usmieval sa od ucha k uchu a očami si ma premeriaval. Pohľadom ma doslova vyzliekal. Jeden deň sme sa stretli náhodou na parkovisku pri autách. Konečne sa mi prihovoril a pozval ma večer na víno. Súhlasila som. Na rozlúčku na mňa žmurkol so šibalským úsmevom a ja som tušila, že večer sa pri pohári bieleho ešte len začne.

A mala som pravdu. Dali sme si dva poháre vína a keďže bola nedeľa a podniky zatvárajú v našom meste skôr, museli sme sa pobrať preč. Avšak domov sme ísť nemohli, mama by sa nepotešila. Zvyšok večera sa niesol v duchu: Mladí majú s kým šukať, ale nemajú kde. Andrej ma vzal do obchodu určeného pre muzikantov. Patril jeho ujovi a on mu tam pomáhal. Všade boli repráky, pulty pre DJov či farebné svetlá. Zapol lasery a po miestnosti sa začali točiť červené bodky. Pustil nahlas podmanivé pesničky plné dychtivých vokálov a basy sa postarali o vibrovanie v celej miestnosti. A nielen tam... Pulzovať mi začala aj moja vagínka.

V strede obchodu bol tulivak. Andrej sa doň usadil ako nejaký dubajský šejk a uprene sa na mňa pozeral. Odrazu som sa cítila ako na pódium v striptíz bare. Chytila som sa príležitosti a začala sa pomaly vyzliekať. Jemne som sa do hudby vlnila. Chcela so ho riadne vydráždiť a keďže mal rád zadky, vedela som čo na neho zaberie. Otočila som sa k nemu chrbtom a predklonila sa. Mala som šaty a brazilské nohavičky. Videl gaťky zarezané hlboko v zadočku a štrbinke. Začala som sa vykrúcať zo strany na stranu a aby ma videl v plnej krásne, šaty som si ešte trošku nadvihla. Videla som, že sa mu to páči. Stiahla som si nohavičky, ovoňala ich a hodila do jeho lona. Tentoraz som sa na neho pozerala tvárou. Olízala som si prst a začala si pred ním masturbovať. Najprv som si dráždidla klitoris a potom som vošla do mušličky. Prst vošiel ľahúčko. Bolo v nej vlhko ako v jaskyni.

Nemohla som už vydržať, a tak som zamierila k nemu. V nohaviciach mal poriadne tesno, no páčilo sa mi naťahovať ho. Počas toho, ako sa začal rozopínať som ho rukou zastavila a sadla mu na hlavu. Nemal šancu. Začala som na ňom jazdiť a jemu neostávala nič iné len spolupracovať. Začal ma lízať spredu až dozadu. Vzdychala som a stonala akoby mi niekto ubližoval. Odrazu ma schmatol, položil na chrbát a prebral iniciatívu on. Jazykom mi bodal do dierky, cucal a sal mi dráždec. Hotová explózia! Nevydržala som to. Miestnosťou sa rozľahol môj hlasný orgazmus, ktorý bol silnejší ako tie basy.

Po chvíli som otvorila oči a pozrela na Andreja. Celá tvár sa mu leskla od sekrétu, lapal po dychu a ja som vedela, že to bol ešte len začiatok. Dal si dole tričko a utrel si mokrú tvár. V sekunde si dal dole nohavice a konečne vyslobodil jeho stoporenú pýchu. Bez váhania ho do mňa zasunul až po koreň. Začal sa vo mne jemne vlniť, no to mu nestačilo. Prirážanie stupňoval. Po chvíli už do mňa búšil akoby to bol jeho posledný sex v živote. Prichytil si ma dominantne pod krkom a ja som sa cítila iba ako taká bábka. Pretočil ma na brucho a nadvihol zadok. Chytil polky a začal ich rozťahovať. Spokojne achkal. Zdrapil ma za bedrové kosti a začal ma obrábať zozadu. Bola som tak mokrá, že mi šťava stekala aj po vnútorných stehnách. Prirážal a prirážal ako zmyslov zbavený, ručal ako jeleň v ruji a ja som od vzrušenia kričala. Aby som intenzitu vzrušenia ešte znásobila, začala som si dráždiť klitoris. Vyvrcholenie sa blížilo. Andrej to už nevydržal, roztiahol mi zadok znovu a ostriekal ma celú zozadu. Semeno mi stekalo po tele a kvapkalo mi až na lýtka. Jeho orgazmus vystriedal ten môj. Telom mi preletela elektrina a ja som ucítila silne pulzovanie vagíny a stvrdnuté bradavky. V obchode bolo cítiť erotické dusno a vôňu spotených tiel.

Obaja sme sa zaborili do tulivaku a hodnú chvíľu len tak ležali a čerpali sily. Sledovala som svetielka krúžiace po miestnosti a v tom so si všimla zapnutú kameru v rohu. S vystrašeným pohľadom som sa pozrela na Andreja a ten iba odvetil: "Neboj sa, ujo si to nepozerá. Iba ak by sa niečo stalo."

One with a car

Čítajte ďalej